sobota 19. května 2018

Kabelka s panenkou pro malé parádnice

Už dlouho jsem pokukovala na pinterestu po kabelce s panenkou. Postupně jsem ukládala její nejrůznější verze až jsem jednoho dne zasedla ke stolu a podle uložených obrázků jsem si vytvořila střih. 
Netrvalo dlouho a já se dostala od střihu k šití. Potřebovala jsem poděkovat kamarádce a tak jsem ušila kabelku pro její dceru. Odezva byla velká nejen od ní, ale i jejího okolí. Takže, když jsem teď opět potřebovala poděkovat, volba byla jasná. Ušiju pro dvě malé sestřičky taky kabelky. Holky byly nadšené společně s maminkou. 
Slovo dalo slovo a ona mi nabídla, že když ušiju pár kabelek,vezme mi je na malý jarmark zručných maminek (kde bude mít svůj stánek), který se koná při akci Knihovnický kabaret, kterou pořádá městská knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti. 
Nabídka to byla lákavá a protože se mi neustále honila hlavou, rozhodla jsem se chytit příležitost za pačesy a pustila jsem se do šití s vervou sobě vlastní. Vzniklo 10 kabelek, které budou k prodeji na již zmíněné akci, která se uskuteční tento pátek 25.5.2018 od 15:00 v knihovně. 
Dovolte mi, abych Vám je představila. Každá kabelka je originál, tím chci říct, že z mých rukou již stejná nevznikne.Vše je ušito ze 100% bavlny. Panenka je vycpána 100% polyesterem, její obličej je namalovaný konturami na textil a řádně zafixován, vše tedy lze prát v pračce na 40°C. Výška panenky je 31 cm. Rozměry kabelky jsou  šířka 18 cm výška 23 cm.Ucho je opatřeno čtyřmi barevnými knoflíky(které mimo jiné mají atest pro děti do 3 let) tyto knoflíky umožňují nastavit délku ucha v těchto rozměrech 96 cm, 90 cm, 84 cm a 79 cm, pokud ovšem umíte přišívat knoflíky není problém si poslední knoflík odpárat a přišít do libovolného místa a tím si délku ucha upravit dle svých potřeb. A teď už se pojďte mrknout na samotné kabelky, pro svou přehlednost jsem si je pojmenovala :o)

Liliana


Terezka

Kačka
  
  


Tady je vidět, že každá panenka se dá z kabelky vytáhnout.

Míša

Růženka

Zlatuška

BarborkaSteluška

Amálka

Dorotka


  
A to nejdůležitější nakonec, cena jedné kabelky s panenkou je 390,-
V závěru ještě přidávám pozvánku na již zmíněnou akci, kde si budete moct kabelky zakoupit.
http://www.knihovnabbb.cz/knihovnicky-kabaret

Hezký zbytek víkendu přeje

1 komentář:

  1. Ty jsou nádherné, Luci! Věřím, že se všechny prodají :)

    OdpovědětVymazat